Korzyści

ZA MNIEJ DOSTAJESZ WIĘCEJ

Kosztu wykonania instalacji nie da się z góry określić dla wszystkich inwestycji, dla każdej jest różny. Wpływ na to ma w szczególności wielkość (funkcjonalność), preferencje inwestora oraz jakość użytych materiałów. Mnóstwo osób szuka obniżenia kosztów przez ograniczenia funkcjonalności swoich instalacji (np. instalowanie po 2 gniazdka w pomieszczeniu, a potem ciągnięcie przedłużaczy pod dywanem) lub instalowanie najbardziej prymitywnych urządzeń słabej jakości. Koszty montażu (robocizny) systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, rekuperacji czy odkurzacza centralnego w zależności od nakładu pracy przez wyspecjalizowanych instalatorów sięgają od ok. 100% do ponad 500 % wartości zakupionego sprzętu.

Samodzielny (częściowy lub całościowy) montaż przedmiotowych instalacji pozwoli na zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy, które możemy przeznaczyć na rozbudowę swojej instalacji lub w dalszych pracach budowlanych.
Do montażu domowych instalacji nie potrzeba drogiego, specjalistycznego sprzętu, w większości przypadków wystarczą podstawowe domowe narzędzia. (W razie potrzeby używania sprzętu specjalistycznego jesteśmy w stanie Państwu go wypożyczyć.) W koszt samodzielnego montażu systemów alarmowych należy wliczyć zakup tzw. „niezbędnika instalatora”, czyli okablowania i oprogramowania (koszt do 100 zł). „Niezbędnik instalatora” jest własnością inwestora i po zakończonym montażu będzie używany niejednokrotnie do zmian ustawień systemu w miarę zmiany upodobań.
Mnóstwo prac będą Państwo w stanie wykonać samemu po naszym wcześniejszym instruktażu. Część prac instalacyjnych wykonamy wspólnie, a w przypadkach bardzo dużego stopnia zaawansowania zaoferujemy Państwu usługę z montażem wyspecjalizowanych instalatorów w bardzo konkurencyjnej cenie. Każdy etap wykonania prac jest przez nas systematycznie kontrolowany.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Wg powszechnie panujących opinii samodzielnie wykonanie różnych prac przez niedoświadczoną osobę niesie pewne ryzyko słabej jakości i braku gwarancji. Przez brak wiedzy technicznej na temat poszczególnych elementów, urządzeń lub techniki pracy niedoświadczony amator będzie się mocował cały dzień, tam gdzie fachowiec zrobi to w godzinę.

Lecz czy na pewno tak musi być?

Oferujemy wam naszą wiedzę i techniczne wsparcie podczas prac. W naszej ocenie prace dla samego siebie są wykonywane bardziej starannie niż na rzecz kogoś. Z własnych doświadczeń wiemy, że co do dokładności wykonania przez fachowe firmy to bywa różnie i w gruncie rzeczy zależy to od poszczególnego pracownika, nie firmy. Instalacje wykonane z naszym wsparciem są najwyższej jakości.

PODWÓJNA GWARANCJA –  Na zakupione u nas i zainstalowane urządzenia udzielamy Państwu gwarancji. Inwestor uczestniczący w procesie montażu instalacji jest pewien jakości wykonania. Wspólnie odbieramy każdy etap zakończonych prac, a to dodatkowo gwarantuje wysoką jakość i żywotność.

WIEDZA – w trakcie prowadzonych prac nauczysz się jak zainstalować alarm, monitoring, inteligentne oświetlenie, automatykę bramy wjazdowej i garażowej, automatykę domu, wideo domofon, rekuperację, odkurzacz centralny, instalację elektryczną. W trakcie zmiany swoich upodobań na bieżąco będziesz mógł wszystko dostosować. W przypadku powstania sytuacji awaryjnej znając swoją instalację od poszewki samodzielnie będziesz potrafił ją usunąć.

SATYSFAKCJA – będziesz mógł pochwalić się przed swoimi znajomymi jak samodzielnie można zainstalować alarm, telewizję przemysłową lub automatykę budynkową idealnie dopasowaną do swoich preferencji.

BEZPIECZEŃSTWO – ochrona twojego domu , garażu czy biura przez systemy alarmu lub monitoringu skutecznie odstraszają potencjalnego włamywacza, a w przypadku gdy ktoś niepowołany wtargnie do twojego obiektu powiadamia cię o tym wraz z możliwością informowania innych osób w tym wyspecjalizowanych służb interwencyjnych. Samodzielny montaż sprawi, że tylko ty znasz w pełni budowę twojego systemu ochrony lub monitoringu.

WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ

Niestety opisanie w jednym miejscu potrzebnej wiedzy z tylu dziedzin potrwa. Niemniej jednak za jakiś czas powstanie ogromny zbiór przydatnych informacji.

Zapraszam do śledzenia portalu.

WYGODA –  zainstalowana automatyka budynkowa sprawi ,że w swoim domu lub biurze będziesz czuł się komfortowo, twoje oświetlenie będzie mogło być sterowane zdalnie lub automatycznie, twój trawnik będzie mógł być podlewany zgodnie z ustalonym harmonogramem, temperatura w twoim lokum będzie ustawiana na poziomie aplikacji, rolety będą opuszczane jednym przyciskiem, podjeżdżając pod dom brama się otwiera i witają cię otwarte wrota garażu. Jak zadzwoni wideodomofon a ciebie nie ma w domu wideoorozmowa zostanie przekierowana na twój telefon. Odkurzacz centralny jest wygodą i komfortem w codziennych pracach porządkowych w domu.

OSZCZĘDNOŚĆ –dzięki instalacji alarmu możemy uzyskać zniżkę w ubezpieczeniach , nie narażamy się na ewentualne straty podczas napadu rabunkowego, automatyka budynku i zdalny dostęp pomaga nam oszczędzać pieniądze za energię elektryczną, oszczędzamy czas na wykonywanie niektórych czynności jak podlewanie ogrodu, czy otwieranie bramy wjazdowej. Rachunki za ogrzewanie w domach przewietrzanych za pomocą rekuperatorów spadają do 50 % w porównaniu do ogrzewania domów przewietrzanych grawitacyjnie.

Więcej szczegółów na temat zakresu współpracy znajdziecie Państwo w dziale OFERTA.