O firmie

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Zdecydowana większość instalacji systemowych w obiektach budowlanych jest montowana przez „fachowe firmy”, które ze względu na stale rosnące koszty prowadzenia biznesu oraz koszty robocizny muszą i podnoszą swoje ceny. Duża część osób z uwagi na różne czynniki przy realizacji przedmiotowych instalacji znacznie ogranicza ich funkcje, wybiera tanie rozwiązania lub niejednokrotnie całkowicie rezygnuje.

POSTARAMY SIĘ TO ZMIENIĆ…

O tym jakie to czynniki i jak zamierzamy to zmienić przeczytacie poniżej.

Dlaczego ograniczamy funkcję lub rezygnujemy z montażu systemów alarmu, monitoringu, rekuperacji, odkurzacza centralnego, automatyki domu, wideomofonu….?- odpowiedź jest prosta:

  1. brak nam kompleksowej wiedzy o systemach, ich cechach i możliwościach – a ściślej to brak nam czasu na zdobycie tej wiedzy;
  2. przez wysokie koszty sprzętu i montażu.

A JAK POSTARAMY SIĘ TO ZMIENIĆ…?

„Brak nam kompleksowej wiedzy o systemach, ich cechach i możliwościach – a ściślej to brak nam czasu na zdobycie tej wiedzy”

W dobie Internetu pozyskanie interesujących nas informacji nie jest niczym trudnym, wymaga to jednak od nas poświęcenia niemało czasu. Często jednak w gąszczu domen i blogów, nadmiaru informacji; trudno się połapać, znaleźć całość interesujących nas zagadnień, odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Aby ograniczyć czas poświęcony na wyszukiwanie wyczerpującej, fachowej wiedzy będziemy nieść Państwu sukcesywnie pomoc. W posiadanym przez nas serwisie www.saminstaluje.pl, będą redagowane i umieszczane artykuły związaną z instalacjami, których projektowaniem, montażem lub pomocą przy montażu zajmujemy się. A są to między innymi instalacje:

Niestety opisanie w jednym miejscu potrzebnej wiedzy z tylu dziedzin potrwa. Niemniej jednak za jakiś czas powstanie ogromny zbiór przydatnych informacji.

Zapraszam do śledzenia portalu.

„Bo przede wszystkim przez wysokie ceny sprzętu i montażu”

Każdy z nas budując dom, remontując mieszkanie, aranżując swoje biuro czy domek letniskowy chciałby czuć się tam komfortowo i bezpiecznie.  Każdy planując swoje inwestycje związane z wykonaniem instalacji przeznacza na ten cel określony budżet. Koszt wykonania instalacji budowlanych w gruncie rzeczy jest złożony z dwóch głównych składowych, a mianowicie z kosztu zakupu urządzeń oraz kosztów robocizny.

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie pierwsza grupa kosztów jest w niewielkim stopniu do zmniejszenia. Firmy trudniące się handlem rywalizując ze sobą przebijają się jeden przez drugiego. W dobie motoryzacji i Internetu, przeszukując różne źródła (sklepy internetowe, lokalne sklepy, serwisy aukcyjne, itd…) znajdziemy różne oferty o zróżnicowanych kosztach na poziomie o kilku %. SYNCHRODOM posiada podpisane umowy z wyspecjalizowanymi hurtowniami i kupując stale wypracowaliśmy spore upusty, którymi chętnie się z Państwem podzielimy. Znalezienie najtańszej oferty kupna jest już jakąś oszczędnością, ale w dalszym ciągu niewielu z Państwa przekona do wykonywania instalacji lub jej rozbudowy.

Więcej szczegółów na temat zakresu współpracy znajdziecie Państwo w dziale OFERTA.