Oszczędność

OSZCZĘDNOŚĆ

5 KROKÓW DO NAJTAŃSZEJ INSTALACJI WYKONANEJ W TWOIM BUDYNKU

  • KONTAKT TELEFONICZNY, e-MAILOWY,FACEBOOKPLANOWANIE
  • PROJEKTOWANIE
  • WYBÓR OFERTY
  • PRACE INSTALACYJNE
  • PRACE KONFIGURACYJNE

OSZCZĘDNOŚĆ

5 KROKÓW DO NAJTAŃSZEJ INSTALACJI WYKONANEJ W TWOIM BUDYNKU:

KONTAKT TELEFONICZNY, e-MAILOWY, FACEBOOK - PLANOWANIE

Określenie rodzaju interesujących Państwa instalacji, to czego oczekujecie od nich, prezentacja produktów, przedstawienie możliwości wraz z pokazaniem orientacyjnych kosztów. Chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń. Im wcześniej zaczniecie Państwo interesować się swoimi instalacjami tym więcej unikniecie problemów i niepotrzebnych kosztów. Warto myśleć o tym przy sporządzaniu projektu, a przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych.

PROJEKTOWANIE

Po zebraniu potrzebnych informacji, przesłaniu do nas rzutu rozkładu pomieszczeń, wizycie na miejscu inwestycji przedstawimy Państwu naszą ofertę w różnych wariantach.

WYBÓR OFERTY

Po wybraniu przez Państwa oferty i sporządzeniu umowy dostarczymy Państwu gotowy zestaw np. alarmowy, monitoringu, automatyki, odkurzacza centralnego  (centralę, moduły, czujniki, rury, złączki, okablowanie, itd… ) wraz z niezbędnikiem instalacyjnym (niezbędne okablowanie, oprogramowanie), autorskie schematy instalacji i połączeń wraz z nadzorem nad poszczególnymi etapami wykonywanych prac.

PRACE INSTALACYJNE

Prace wykonane w całości lub częściowo przez klienta na podstawie otrzymanej dokumentacji oraz wsparcia technicznego (np. związane z rozprowadzeniem przewodów, montażem centrali alarmowej wraz z czujnikami, montażem kamer telewizji przemysłowej z wykonaniem poszczególnych połączeń, związanych z rozprowadzeniem przewodów rekuperacji lub odkurzacza centralnego).  Przed i po każdym etapie prac ustalamy na miejscu inwestycji techniczne szczegóły oraz dokonujemy odbioru prac lub wykonujemy sami umówione uprzednio etapy prac.

PRACE KONFIGURACYJNE

Prace wykonane w całości lub częściowo przez klienta na podstawie otrzymanych wskazówek związane z konfiguracją wykonywaną przy pomocy dołączonego oprogramowania, uruchomienie instalacji, odbiór końcowy, otrzymanie gwarancji.

Koszt wykonania poszczególnych instalacji zależny jest w głównej mierze od tego ile inwestor wykona prac samodzielnie.

Więcej szczegółów na temat zakresu współpracy znajdziecie Państwo w dziale OFERTA.